Przeskocz do treści Przeskocz do menu Przeskocz do stopki
AA Aa

Oferta współpracy

Położona w centrum miasta Opera Lubelska stanowi jedną z głównych scen teatralnych i muzycznych, na której spektakle oglądają chętnie zarówno mieszkańcy, jak i odwiedzający Lublin turyści. To miejsce prowadzenia własnej działalności artystycznej, ale również miejsce splotu ścieżek melomanów, osób z kręgów biznesu, polityki oraz świata kultury. Organizowane spektakle i towarzyszące im wydarzenia to świetne okazje do spotkań towarzyskich oraz budowania relacji w przyjaznym i elitarnym otoczeniu.

Zapraszamy Państwa także do współpracy przy organizowaniu różnego typu imprez firmowych, konferencji, koncertów, eventów itp.

Możliwość zorganizowania specjalnego eventu dla pracowników, kluczowych klientów podczas repertuarowego lub specjalnego spektaklu w ścisłym porozumieniu z Operą Lubelską.

Opera Lubelska dysponuje:

Salą widowiskową z 318 miejscami siedzącymi, plus 15 miejsc w lożach na balkonach;

Foyer przed wejściem na salę widowiskową o powierzchni 220 m2; Oba pomieszczenia mieszczą się na poziomie -1.

Salą kameralną o powierzchni 240 m2 - idealne miejsce na bankiety, spotkania biznesowe w mniejszym gronie /100 miejsc siedzących. Sala kameralna mieści się na poziomie -2.

Jest to miejsce realizacji projektów tzw. „małych form” i wykorzystania przestrzeni dotychczas niezagospodarowanej.

Szatnie zlokalizowane są na poziomie -1.

Osoby z niepełnosprawnością dostaną się windą na wszystkie piętra budynku.

W bliskim sąsiedztwie Opery Lubelskiej znajduje się duży, płatny, całodobowy parking podziemny Centrum Spotkania Kultur – wjazd od ul. Radziszewskiego.

Zapraszamy do współpracy!

 

Kontakt w sprawie wynajmu:

Dział Administracji: 81 532-76-13 wew. 517

© 2024 Opera Lubelska
Wszystkie prawa zastrzeżone

realizacja: adm-media.pl

Do góry