Przeskocz do treści Przeskocz do menu Przeskocz do stopki
AA Aa

Artyści

Magdalena Łoś-Wojcieszek

Magdalena Łoś-Wojcieszek

Wokalistka, współwłaścicielka i dyrektorka Teatru Muzycznego Adria w Koszalinie.

Urodzona w Koszalinie absolwentka Dziennikarstwa na Politechnice Koszalińskiej, dodatkowo ukończyła I stopień szkoły muzycznej w klasie skrzypiec. Następnie trzy kolejne lata uczyła się w klasie fletu poprzecznego, w koszalińskiej Szkole Muzycznej im. Grażyny Bacewicz.

Od wczesnych lat swojego życia związana jest ze sceną muzyczną. Pierwsze kroki na scenie stawiała już w przedszkolu, jednak to w ówczesnym Miejskim Ośrodku Kultury (obecnie CK 105), rozpoczęła naukę śpiewu. Tam szkoliła swój głos przez osiem lat, zdobywając przy tym wiele nagród na festiwalach wokalnych rangi ogólnopolskiej oraz międzynarodowej.

Uczestniczyła w wielu warsztatach wokalnych u znanych i cenionych specjalistek w zakresie wokalistyki: Elżbieta Zapendowska, Grażyna Łobaszewska, Krystyna Prońko, Ewa Uryga.

Współpracowała jako chórzystka z artystami takimi jak: Marek Torzewski, Ryszard Rynkowski czy Marta Wiśniewska (Mandaryna). Występowała w wielu produkcjach telewizyjnych, m.in. eliminacje do Eurowizji (TVP), Sopot Festival (TVN), koncert z okazji XIII Światowych Igrzysk Polonijnych (TVP Polonia). Była uczestniczką programu X Factor, w którym dotarła do etapu 40-stki najlepszych głosów edycji, a także programów „Mam Talent” i „The Voice of Poland”.

Swojego głosu użyczała w reklamie jednego z największych biur podróży w Polsce. Pierwsze doświadczenie musicalowe zdobyła jako odtwórczyni głównej roli w spektaklu muzycznym „Romeo i Julia” , wystawianego w Bałtyckim Teatrze Dramatycznym w Koszalinie, w reżyserii Cezarego Domagały. Kolejne role w musicalach, które zagrała to: Sandy („Grease”), Rachel Marron („The Bodyguard”), Blanche („Bonnie&Clyde”), Carmen („Fame”), Vanessa („In The Heights”), Jenna („Kelnerka” - oryg. „Waitress”) w Teatrze Muzycznym Adria w Koszalinie.

Wykreowała rolę Diwy w autorskim musicalu Teatru Muzycznego Adria „Variety. Różnorodność jest przyprawą życia”. Występuje także w bojącym rekordy popularności koncercie „Michael Jackson Show”. Jest autorką tłumaczeń utworów do takich musicali jak „Bonnie&Clyde”, „Fame”, „In The Heights”, „Kelnerka” granych w Teatrze Muzycznym Adria.

Jest także autorką oryginalnych tekstów piosenek do serii musicalowych bajek dla najmłodszych „Jula i zwierzaki domowe”.

Współorganizatorka Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Musicalowej ADRIA.

Wróć do poprzedniej strony

Zakup biletów

24 godziny na dobę, wygodnie i szybko. Wybierasz miejsce(a) i płacisz.Bilet możesz wydrukować lub okazać bileterowi w smartphonie. Akceptujemy płatności

Akceptujemy płatności

Rezerwacja biletów przez telefon

Możliwa jest wstępna rezerwacja miejsc na przedstawienie przez telefon. Bilet należy potem wykupić w kasie biletowej (nie przez internet).

Telefon:

81 532 25 21

Pn - Pt: 8:00 - 15:00

Osoby spóźnione będą wpuszczane na widownię dopiero w trakcie przerwy, jeżeli została ona przewidziana podczas wydarzenia.

Kasa biletowa

Zapraszamy do zakupu bezpośredniego biletów w naszej kasie biletowej. Możliwa płatność kartą.

Do odbioru biletów opłaconych przelewem wymagane jest okazanie potwierdzenia wpłaty.

Godziny otwarcia:
Wt - Pt: 10:00 - 17:00

oraz na godzinę przed planowanymi spektaklami na poziomie -1

Telefony:
81 532 96 65 lub 502 662 956

 

Kontakt z nami

Sekretariat
81 532 76 13
sekretariat@operalubelska.pl

Dział Organizacji Widowni
81 532 25 21

Pn - Pt: 8:00 - 15:00
widownia@operalubelska.pl

10 1020 3147 0000 8502 0139 1093
Bank PKO BP

© 2024 Opera Lubelska
Wszystkie prawa zastrzeżone

realizacja: adm-media.pl

Do góry