Przeskocz do treści Przeskocz do menu Przeskocz do stopki
AA Aa

Artyści

Jarosław Cisowski

Jarosław Cisowski

Urodził się na Śląsku. W 1989 roku ukończył z wyróżnieniem Wydział Wokalno-Aktorski Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach. Umiejętności wokalne doskonalił na kursie mistrzowskim w Weimarze w klasie śpiewu solowego Pawła Lisiziana. W 1988 roku brał udział w Konkursie Polskiej Pieśni Artystycznej w Warszawie, gdzie zdobył czwartą nagrodę oraz nagrodę za prawykonanie „Impresji” J. W. Hawela. Już w czasie studiów rozpoczął pracę występując na scenie Operetki Śląskiej w Gliwicach, gdzie kreował główne role w operetkach J. Straussa, F. Lehara, E. Kalmana, P. Abrahama i musicalach F. Loewego i L. Bernsteina. Z teatrem tym występował na całym Śląsku, a także w dawnej Czechosłowacji i Szwajcarii. Od 1994 roku do chwili obecnej pracuje w Teatrze Muzycznym w Lublinie w swoim dorobku ma udział w operetkach w których występuje jako: hrabia Zedlau w Wiedeńskiej Krwi J. Straussa, książe Urbino w Nocy w Wenecji J. Straussa, Eddin w Tysiącu i jednej nocy J. Straussa, Eisenstein w Zemście Nietoperza J. Straussa, Ottokar w Baronie Cygańskim J. Straussa, Perczyk w Skrzypku na dachu J. Bocka, Boni w Księżniczce Czardasza E. Kalmana, Gardefeu w Życiu paryskim J.Offenbacha , Upiór w Upiorze w operze A. L. Webera, Tassilo w Hrabinie Maricy E. Kalmana oraz w operach między innymi: Carmen- jako Remendado, a także w teatralnych inscenizacjach bajek, pastorałek, kolęd, koncertów, rewii. Do dorobku artysty należy dopisać udział w koncertach oratoryjnych (W. A. Mozart- Msza koronacyjna, Requiem, W. Dębski –Godzinki), udział w koncertach patriotycznych z okazji świąt: 11 Listopada i 3 Maja (Pieśni kompozytorów polskich). Po prawie dwudziestoletniej pracy artystycznej od 2000 roku zaczął przekazywać swoją wiedzę i doświadczenie ucząc dykcji i recytacji w Szkole Muzycznej im.T. Szeligowskiego w Lublinie na Wydziale Wokalnym. Na stałe współpracuje z Lubelską Orkiestrą Kameralną, Agencją Koncertową Swing-Art oraz z Biurem do spraw kulturalnych uzdrowiska Nałęczów.

Wróć do poprzedniej strony

Zakup biletów

24 godziny na dobę, wygodnie i szybko. Wybierasz miejsce(a) i płacisz.Bilet możesz wydrukować lub okazać bileterowi w smartphonie. Akceptujemy płatności

Akceptujemy płatności

Rezerwacja biletów przez telefon

Możliwa jest wstępna rezerwacja miejsc na przedstawienie przez telefon. Bilet należy potem wykupić w kasie biletowej (nie przez internet).

Telefon:

81 532 25 21

Pn - Pt: 8:00 - 15:00

Osoby spóźnione będą wpuszczane na widownię dopiero w trakcie przerwy, jeżeli została ona przewidziana podczas wydarzenia.

Kasa biletowa

Zapraszamy do zakupu bezpośredniego biletów w naszej kasie biletowej. Możliwa płatność kartą.

Do odbioru biletów opłaconych przelewem wymagane jest okazanie potwierdzenia wpłaty.

Godziny otwarcia:
Wt - Pt: 9:00 - 15:30

oraz na godzinę przed planowanymi spektaklami na poziomie -1

Telefony:
81 532 96 65 lub 502 662 956

W dniach 2 lipca - 5 sierpnia 2024 r. kasa biletowa Opery Lubelskiej będzie nieczynna.

Kontakt z nami

Sekretariat
81 532 76 13
sekretariat@operalubelska.pl

Dział Organizacji Widowni
81 532 25 21

Pn - Pt: 8:00 - 15:00
widownia@operalubelska.pl

10 1020 3147 0000 8502 0139 1093
Bank PKO BP

© 2024 Opera Lubelska
Wszystkie prawa zastrzeżone

realizacja: adm-media.pl

Do góry