Przeskocz do treści Przeskocz do menu Przeskocz do stopki
AA Aa

Artyści

Arkadiusz Borzdyński

Arkadiusz Borzdyński

Wokalista, tancerz, choreograf, aktor scen muzycznych, twórca własnych tekstów i kompozytor utworów, wirtuoz pianina.

Absolwent Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku na wydziałach Wokalno-Aktorskim (musical) oraz Edukacji Muzycznej (animacja kultury i elementy arteterapii).

Na dużej scenie zadebiutował w musicalu GORĄCZKA SOBOTNIEJ NOCY w Teatrze Muzycznym w Gdyni wcielając się w postać Bobby’ego C. Dziś jego portfolio zawiera praktycznie każdy największy Teatr Muzyczny w Polsce. Występował w takich musicalach jak: BŁĘKITNY ZAMEK wystawiane w Mazowieckim Teatrze Muzycznym, JESUS CHRIST SUPERSTAR w Teatrze Rampa w Warszawie, TAJEMNICA TOMKA SAWYERA - Scena Relax w Warszawie - tutaj również jako realizator/choreograf spektaklu, PRETTY WOMAN w Teatrze Muzycznym w Łodzi, ŚPIEWAK JAZZBANDU w Teatrze Żydowskim w Warszawie, West Side Story w Operze i Filharmonii Podlaskiej i wiele innych TAKŻE ZA GRANICĄ (Uckermarkische Buhnen Schwedt).

7 MARCA 2022 roku miała miejsce premiera jego debiutanckiego singla „KLEPSYDRA”, który rozpoczął solową drogę pod pseudonimem ARKADIUSZ BoZki.

Utwór "Uśpieni" to początek współpracy ARKADIUSZA ze SWIERNALISEM, który wyprodukował pozostałe utwory z epki: Na Marginesie, RetroSpekcja oraz RandeW - tak powstała debiutancka epka RetroSpekcja - premiera płyty - 25 lutego 2023 roku. Krążek usłyszeć można było w Radiowej Trójce, Jedynce Polskiego Radia, Radiu Supernova, na ekranie Telewizji Polskiej w  Teleexpressie oraz Dzień Dobry TVN. Jego najnowszy singiel to BOOMER - cieszący się największą popularnością spośród kompozycji artysty.

W grudniu 2022 roku ARKADIUSZ zwyciężył w odcinku programu Szansa Na Sukces z udziałem zespołu „Piersi”, dzięki czemu artystę oglądać można było w finale programu.

ARKADIUSZ jest także założycielem studia rozwoju muzycznego i promocji artystów Czarno Na Białych - w ramach którego powstał jego autorski musical APOCALYPSING z muzyką zespołu MUSE. Pod szyldem Czarno Na Białych obecnie odbywają się lekcje śpiewu, aktorstwa oraz zespoły wokalne w Warszawie. Powstaje także amatorski Teatr LABO oraz kolejne produkcje w reżyserii artysty.

Wróć do poprzedniej strony

Zakup biletów

24 godziny na dobę, wygodnie i szybko. Wybierasz miejsce(a) i płacisz.Bilet możesz wydrukować lub okazać bileterowi w smartphonie. Akceptujemy płatności

Akceptujemy płatności

Rezerwacja biletów przez telefon

Możliwa jest wstępna rezerwacja miejsc na przedstawienie przez telefon. Bilet należy potem wykupić w kasie biletowej (nie przez internet).

Telefon:

81 532 25 21

Pn - Pt: 8:00 - 15:00

Osoby spóźnione będą wpuszczane na widownię dopiero w trakcie przerwy, jeżeli została ona przewidziana podczas wydarzenia.

Kasa biletowa

Zapraszamy do zakupu bezpośredniego biletów w naszej kasie biletowej. Możliwa płatność kartą.

Do odbioru biletów opłaconych przelewem wymagane jest okazanie potwierdzenia wpłaty.

Godziny otwarcia:
Wt - Pt: 10:00 - 17:00

oraz na godzinę przed planowanymi spektaklami na poziomie -1

Telefony:
81 532 96 65 lub 502 662 956

 

Kontakt z nami

Sekretariat
81 532 76 13
sekretariat@operalubelska.pl

Dział Organizacji Widowni
81 532 25 21

Pn - Pt: 8:00 - 15:00
widownia@operalubelska.pl

10 1020 3147 0000 8502 0139 1093
Bank PKO BP

© 2024 Opera Lubelska
Wszystkie prawa zastrzeżone

realizacja: adm-media.pl

Do góry