Przeskocz do treści Przeskocz do menu Przeskocz do stopki
AA Aa

Słyszę Cię Teatr Muzyczny w Lublinie dla psychiatrii dzieci i młodzieży

  • Koncert
  • Teatr Muzyczny w Lublinie

Opis

Misją Teatru Muzycznego w Lublinie jest nie tylko dostarczanie rozrywki, ale także angażowanie się w sprawy społeczne i bycie blisko drugiego człowieka, dlatego realizacja tego projektu jest dla nas bardzo ważna. Problemy psychiczne młodych ludzi pogłębiły się zwłaszcza w czasie pandemii, czują się oni wykluczeni z życia społecznego i kulturalnego, wielu z nich uważa, że ich problemy nie są dostatecznie zauważane. My wierzymy, że sztuka może mieć działanie terapeutyczne – stąd akcja charytatywna „Słyszę Cię – Teatr Muzyczny w Lublinie dla psychiatrii dzieci i młodzieży”.

Koncert odbędzie się w naszym Teatrze 7 października 2022 roku, z okazji przypadającego 10 października Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego.

Przed koncertem prelekcję wygłosi dr n. med. Agata Makarewicz z I Kliniki Psychiatrii, Psychoterapii i Wczesnej Interwencji przy Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 1 w Lublinie.

Podczas koncertu wystąpią artyści Teatru Muzycznego w Lublinie: Kamila Lendzion, Dorota Szostak-Gąska, Jakub Gąska i Patryk Pawlak z gościnnym udziałem Wiktorii Trynkiewicz i Julii Bieniek.

Gwiazdami koncertu będą Viki Gabor i Kayah.

Artystom będzie towarzyszył band Teatru Muzycznego w Lublinie.

Na koncert obowiązują wejściówki-cegiełki – wydawane w zamian za dary na rzecz Oddziału Dzieci i Młodzieży w I Klinice Psychiatrii, Psychoterapii i Wczesnej Interwencji przy Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 1 w Lublinie.

Dary o równowartości 50 zł = 1 wejściówka. Prosimy o okazywanie paragonów potwierdzających wartość zakupionych darów.

Dary można wymieniać na wejściówki w siedzibie Teatru Muzycznego w Lublinie (ul. M. Curie-Skłodowskiej 5): w Dziale Obsługi Widzów (I piętro) od poniedziałku do piątku w godz. 8.00–15.00 lub w kasie biletowej (poziom 0) od wtorku do piątku w godz. 10.00–18.00.

Co jest potrzebne?

  • gry planszowe,
  • materiały plastyczne i biurowe: papier kolorowy, bloki rysunkowe, bloki techniczne, bloki kolorowe, kredki – różnego rodzaju, bibuła, krepa, farby, pędzle – różne grubości, zakreślacze, taśma klejąca cienka i gruba, karteczki samoprzylepne, zeszyty grubsze, cieńsze, przyborniki, artykuły ze styropianu, ozdoby, elementy dekoracyjne: piórka, kolorowe cekiny, pompony, filc, pianki, artykuły kreatywne itp.,
  • kubki z atestem,
  • dresy młodzieżowe: dla dziewcząt i chłopców rozmiary S, M, L (bez troczków, pasków, sznurków – sama gumka).

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

 

Partnerem wydarzenia jest I Klinika Psychiatrii, Psychoterapii i Wczesnej Interwencji przy Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 1 w Lublinie.

Terminy

Zakup biletów

24 godziny na dobę, wygodnie i szybko. Wybierasz miejsce(a) i płacisz.Bilet możesz wydrukować lub okazać bileterowi w smartphonie. Akceptujemy płatności

Akceptujemy płatności

Rezerwacja biletów przez telefon

Możliwa jest wstępna rezerwacja miejsc na przedstawienie przez telefon. Bilet należy potem wykupić w kasie biletowej (nie przez internet).

Telefon:

81 532 25 21

Pn - Pt: 8:00 - 15:00

Osoby spóźnione będą wpuszczane na widownię dopiero w trakcie przerwy, jeżeli została ona przewidziana podczas wydarzenia.

Kasa biletowa

Zapraszamy do zakupu bezpośredniego biletów w naszej kasie biletowej. Możliwa płatność kartą.

Do odbioru biletów opłaconych przelewem wymagane jest okazanie potwierdzenia wpłaty.

Godziny otwarcia:
Wt - Pt: 9:00 - 15:30

oraz na godzinę przed planowanymi spektaklami na poziomie -1

Telefony:
81 532 96 65 lub 502 662 956

W dniach 2 lipca - 5 sierpnia 2024 r. kasa biletowa Opery Lubelskiej będzie nieczynna.

Kontakt z nami

Sekretariat
81 532 76 13
sekretariat@operalubelska.pl

Dział Organizacji Widowni
81 532 25 21

Pn - Pt: 8:00 - 15:00
widownia@operalubelska.pl

10 1020 3147 0000 8502 0139 1093
Bank PKO BP

© 2024 Opera Lubelska
Wszystkie prawa zastrzeżone

realizacja: adm-media.pl

Do góry