Przeskocz do treści Przeskocz do menu Przeskocz do stopki
AA Aa

Aktualności

Za nami.....

Za nami.....

05-09-2022

Podsumowujemy miniony weekend....

3 września Teatr Muzyczny w Lublinie był aż w trzech miejscach: w Tomaszowie Lubelskim na Rodzinnym Pikniku Europejskim, w Lublinie na Placu Litewskim i w Białej Podlaskiej, gdzie naszą "Zemstą nietoperza" zainaugurowaliśmy 4. Festiwal im. Bogusława Kaczyńskiego.

W Lublinie odbyło się Narodowe Czytanie – akcja organizowana przez Prezydenta RP od 2012 roku, a zainicjowana publicznym czytaniem „Pana Tadeusza” Adama Mickiewicza.Tegoroczną lekturą były "Ballady i romanse" - tomik poezji, który zapoczątkował epokę romantyzmu w literaturze polskiej. Była to jedenasta edycja akcji. Na Placu Litewskim w Lublinie można było posłuchać fragmentów tego wyjątkowego utworu w interpretacji naszych solistek Agnieszki Kurkówny i Agnieszki Padzińskiej.

W Tomaszowie Lubelskim odbył się trzeci Rodzinny Piknik Europejski! Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego przygotował szereg atrakcji, a wśród nich: występ solistów i tancerzy Teatru Muzycznego w Lublinie wraz z najmłodszą gwiazdą Jasiem Gąską. Była to świetna okazja do promowania efektów wdrażania środków z Unii Europejskiej, a także możliwość wspólnego spędzenia czasu z rodziną i znajomymi.

Wisienką na torcie okazała się Inauguracja 4. Festiwalu im. Bogusława Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej, gdzie wystawiliśmy "Zemstę nietoperza" J. Straussa w reżyserii Artura Barcisia. Dziękujemy fantastycznej bialskiej Publiczności za tak ciepłe przyjęcie naszej "Zemsty nietoperza".Brawa dla naszego Zespołu (tego na scenie i za sceną), który dał z siebie 200%! Serdeczne dziękujemy za zaproszenie Prezydentowi Miasta Biała Podlaska - Michałowi Litwiniukowi, ORFEO Fundacji im. Bogusława Kaczyńskiego oraz BCK24 - Bialskiemu Centrum Kultury.

Wróć do aktualności

Zakup biletów

24 godziny na dobę, wygodnie i szybko. Wybierasz miejsce(a) i płacisz.Bilet możesz wydrukować lub okazać bileterowi w smartphonie. Akceptujemy płatności

Akceptujemy płatności

Rezerwacja biletów przez telefon

Możliwa jest wstępna rezerwacja miejsc na przedstawienie przez telefon. Bilet należy potem wykupić w kasie biletowej (nie przez internet).

Telefon:

81 532 25 21

Pn - Pt: 8:00 - 15:00

Osoby spóźnione będą wpuszczane na widownię dopiero w trakcie przerwy, jeżeli została ona przewidziana podczas wydarzenia.

Kasa biletowa

Zapraszamy do zakupu bezpośredniego biletów w naszej kasie biletowej. Możliwa płatność kartą.

Do odbioru biletów opłaconych przelewem wymagane jest okazanie potwierdzenia wpłaty.

Godziny otwarcia:
Wt - Pt: 10:00 - 17:00

oraz na godzinę przed planowanymi spektaklami na poziomie -1

Telefony:
81 532 96 65 lub 502 662 956

 

Kontakt z nami

Sekretariat
81 532 76 13
sekretariat@operalubelska.pl

Dział Organizacji Widowni
81 532 25 21

Pn - Pt: 8:00 - 15:00
widownia@operalubelska.pl

10 1020 3147 0000 8502 0139 1093
Bank PKO BP

© 2023 Opera Lubelska
Wszystkie prawa zastrzeżone

realizacja: adm-media.pl

Do góry