Przeskocz do treści Przeskocz do menu Przeskocz do stopki
AA Aa

Aktualności

X edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich.

X edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich.

17-05-2023

Szanowni Państwo!

Za nami X edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich, która odbyła się w Janowie Lubelskim na terenie Zoom Natury. Wydarzenie otworzył Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski. Tradycyjnie nie zabrakło gier i zabaw dla najmłodszych, a o oprawę artystyczną zadbał m.in. Teatr Muzyczny w Lublinie.

W tym wyjątkowym wydarzeniu na dużej scenie zadebiutował nowo powstały Chór Dziecięco-Młodzieżowy w repertuarze bajkowo-filmowym. Wystąpił również Jaś Gąska, prywatnie synek naszych solistów,  z towarzyszeniem zespołu baletowego. Dodatkowo przygotowaliśmy dla Państwa teatralne stoisko z niespodziankami, pysznymi Krówkami z Opola Lubelskiego Firmy Geomax i konkurs, w którym można było wygrać zaproszenia na nasze bajkowe spektakle.

Chór Dziecięco-Młodzieżowy Teatru Muzycznego w Lublinie został przygotowany przez nasze artystki chóru: Małgorzatę Papiewską i Agnieszkę Milaniuk. Kierownikiem zespołu jest Grzegorz Paluch.

Gratulujemy debiutu!!!

Dziękujemy za zaproszenie - Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego || Fundusze Europejskie dla Lubelskiego.

Wspierają nas Mecenasi: LW Bogdanka i PKO Bank Polski, Sponsor: PKN ORLEN oraz Toyota Auto Park Lublin – oficjalny partner motoryzacyjny Teatru Muzycznego w Lublinie.

 

Wróć do aktualności

© 2024 Opera Lubelska
Wszystkie prawa zastrzeżone

realizacja: adm-media.pl

Do góry