Artyści, których na co dzień nie widać, tym razem wyszli na pierwszy plan, prezentując pełnię swojego kunsztu i brzmienia.
Wystąpili dla Państwa:
Kierownictwo muzyczne - Vincent Kozlovsky
I skrzypce: Sylwia Namroży, Piotr Kulczyński, Aleksandra Pietrucha-Łączak, Anna Krzemińska-Patroń, Andrzej Czapliński, Beata Pysz, Danuta Makowska-Dmowska
Il skrzypce: Emilia Zamiejska, Bartosz Kaproń, Marta Pędzisz, Anna Irga, Alexandra Panasiuk, Anna Poliszuk
Altówki: Anna Czaplińska, Aleksandra Łubianka, Anna Zhavoronkova
Wiolonczele: Mariusz Gościło, Żaneta Magryta-Sidoruk, Magdalena Szustak-Kwiatkowska, Weronika Spychalska
Kontrabasy: Kamil Gosek, Kajetan Wiśniewski
Flety: Joanna Krzemińska, Maria Pluta
Oboje: Katarzyna Nowicka, Julia Rodak
Klarnety: Dmytro Pylypchak, Piotr Czarny, Marcin Domański
Fagoty: Dagna Wilk, Jan Wilkosz
Trąbki: Dariusz Domański, Marek Ziarkowski
Waltornie: Jadwiga Surtel, Magdalena Wilk, Jakub Zygmunt
Perkusja: Magdalena Michaeli
Klawesyn: Małgorzata Papiewska



Dziękujemy naszym Partnerom - Restauracja Za kulisami (link otwiera się w nowej karcie), firma Ambra S. A. (link otwiera się w nowej karcie), firma Krówki z Opola Lubelskiego - Geomax (link otwiera się w nowej karcie), firma Colian (link otwiera się w nowej karcie) za wsparcie i współtworzenie tego pięknego wydarzenia!
Opera Lubelska - Instytucja Samorządu Województwa Lubelskiego



