Przeskocz do treści Przeskocz do menu Przeskocz do stopki
AA Aa

Aktualności

Kolejna gwiazda wspiera akcję „Słyszę Cię – Teatr Muzyczny w Lublinie na rzecz psychiatrii dzieci i młodzieży".

Kolejna gwiazda wspiera akcję  „Słyszę Cię – Teatr Muzyczny w Lublinie na rzecz psychiatrii dzieci i młodzieży".

12-09-2022

Drodzy Państwo!

Kolejną gwiazdą koncertu charytatywnego „Słyszę Cię – Teatr Muzyczny w Lublinie dla psychiatrii dzieci i młodzieży” (7 października) będzie… Kayah!  Kayah to nie tylko fenomenalna artystka, ale i wspaniała osobowość – nie tylko sceniczna. Jej kariera jest dowodem na to, że dzięki talentowi i ciężkiej pracy można osiągnąć wszystko: zaczynała od śpiewania w chórkach (m.in. z zespołem Tilt i Grzegorzem Ciechowskim), a teraz nie tylko sama jest gwiazdą, ale i pomaga tworzyć gwiazdy – dzięki założonej przez siebie wytwórni płytowej Kayax.

Kayah wydała kilkanaście albumów, nie tylko solowych – bo świetnie czuje się w duetach albo w towarzystwie kwartetu smyczkowego. Jej muzykę trudno zaklasyfikować, bo ciągle poszukuje i otwiera się na nowe style: od popu, przez piosenkę poetycką i elektronikę, po muzykę bałkańską i klezmerską. Wielką popularność przyniosła jej płyta wydana wspólnie z Goranem Bregoviciem, ale Kayah ma tyle przebojów, że można byłoby nimi wypełnić kilka koncertów! A my lubimy ją także za działalność społeczną: jest ambasadorką WWF, zaangażowała się w kampanię NCK „Kultura się liczy” i w zbiórkę funduszy na rzecz budowy Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży. 

Na koncert „Słyszę Cię...” będą obowiązywały wejściówki-cegiełki – w zamian za dary na rzecz Oddziału Dzieci i Młodzieży w I Klinice Psychiatrii, Psychoterapii i Wczesnej Interwencji przy SPSK nr 1 w Lublinie.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Teatr Muzyczny w Lublinie – instytucja Samorządu Województwa Lubelskiego.

Wróć do aktualności

Zakup biletów

24 godziny na dobę, wygodnie i szybko. Wybierasz miejsce(a) i płacisz.Bilet możesz wydrukować lub okazać bileterowi w smartphonie. Akceptujemy płatności

Akceptujemy płatności

Rezerwacja biletów przez telefon

Możliwa jest wstępna rezerwacja miejsc na przedstawienie przez telefon. Bilet należy potem wykupić w kasie biletowej (nie przez internet).

Telefon:

81 532 25 21

Pn - Pt: 8:00 - 15:00

Osoby spóźnione będą wpuszczane na widownię dopiero w trakcie przerwy, jeżeli została ona przewidziana podczas wydarzenia.

Kasa biletowa

Zapraszamy do zakupu bezpośredniego biletów w naszej kasie biletowej. Możliwa płatność kartą.

Do odbioru biletów opłaconych przelewem wymagane jest okazanie potwierdzenia wpłaty.

Godziny otwarcia:
Wt - Pt: 10:00 - 17:00

oraz na godzinę przed planowanymi spektaklami na poziomie -1

Telefony:
81 532 96 65 lub 502 662 956

 

Kontakt z nami

Sekretariat
81 532 76 13
sekretariat@operalubelska.pl

Dział Organizacji Widowni
81 532 25 21

Pn - Pt: 8:00 - 15:00
widownia@operalubelska.pl

10 1020 3147 0000 8502 0139 1093
Bank PKO BP

© 2023 Opera Lubelska
Wszystkie prawa zastrzeżone

realizacja: adm-media.pl

Do góry